Сушарки для овочів та фруктів: вибираємо найкращу

В наш час дуже багато людей, які намагаються дотримуватися правильного харчування і замість солодощів з магазину вживати в їжу фрукти в різних проявах, у тому числі і сушені або в’ялені. Крім цього, сушіння овочів та фруктів значно спрощує їх зберігання, адже у сушеному вигляді вони не займають стільки місця, як, наприклад, у замороженому. Раніше для того, щоб сушити овочі або фрукти, люди просто нарізали їх і розкладали їх на газети, але такий спосіб сушіння займав дуже багато часу і місця. Наразі придумано безліч технічних засобів для того, щоб полегшити всі процеси життя людини. 

Саме для того, щоб можна було легко і швидко провести процес сушіння овочів та фруктів та зберегти їх надовго, були придумані спеціальні сушарки. Зовні ці апарати чимось нагадують пароварку. Та й процес, який відбувається всередині, чимось нагадує обробку пором, тільки замість насичення вологою навпаки відбувається дегідратація. З овочів та фруктів просто витягується вся вода і вони висихають у середньому за 5 – 6 годин. Пропонуємо Вам найкращі сушарки для овочів та фруктів за якістю та відгуками покупців.

#1 Компактна та швидка Polaris PFD 2005D

Невелика, легка і потужна сушарка підійде для тих, хто не робить великі запаси заготовок. Вона дуже компактна, зроблена повністю із пластику. Над процесором встановлюється п'ять піддонів для сушіння з прозорими бортиками, що дозволяє стежити за процесом сушіння. Піддони можна регулювати за висотою, а також скласти їх після закінчення роботи простим поворотом кришки. При своїх невеликих розмірах ця сушарка досить продуктивна, якщо говорити точно, її потужність 250 Вт. До живлення підключається за допомогою шнура, який досить довгий. Але не переживайте, що він постійно заважатиметься, адже для його зберігання в корпусі передбачено спеціальний відсік. На процесорі встановлено регулятор увімкнення та вимкнення. Час роботи приблизно 5 – 6 годин, причому майже повна відсутність шуму. Можна сушити в ній ягоди, фрукти та овочі, а також готувати в'ялені гриби і навіть м'ясо. Нарізати потрібно тонкими скибочками, від цього залежить час сушіння. До того ж у цій сушарці є режим прискореного сушіння. Загалом, якщо Вам не потрібно заготовити великий обсяг продуктів, то сміливо вибирайте цю модель, тим більше ціна у неї дуже приваблива.

Переваги:

 • Компактна
 • Піддони можна регулювати за висотою
 • Відсік для зберігання шнура живлення

Недоліки:

 • Не можна відрегулювати температуру

Додав(ла)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  #2 Найфункціональніша Kitfort KT – 1905

  Ця сушарка може по-справжньому все: сушіння овочів, фруктів, ягід, грибів, дрібної зелені та м'яса. Крім цього, вона може приготувати для вас йогурт або пастилу. Звичайно ж, при всіх її можливостях вона має зовсім не маленький розмір. Дана модель дуже потужна, легко справляється з великою кількістю наповнення. Можна за Вашим бажанням встановити температуру та швидкість сушіння, а також вибрати режим приготування та навіть виставити таймер. Сушіння проводиться горизонтальним способом. За один раз можна заповнити шість піддонів. У навісних дверях є прозоре віконце для того, щоб можна було стежити за процесом. На додаток до основного комплекту додається піддон з дрібними осередками для сушіння зелені та піддон для виготовлення пастили. Піддони, до речі, можна міняти або використовувати по кілька разів один і той же. Можна просто прибрати їх усі та використовувати сушарку як місце зберігання. Тим більше, що для неї на кухні потрібно буде виділити спеціальне місце. Управління провадиться за допомогою сучасних сенсорних кнопок. Цю сушарку можна назвати професійною, адже вона може зробити абсолютно все і при цьому дуже якісно.

  Переваги:

  • Багато функцій
  • Можливість робити йогурти та пастилу
  • Налаштування часу та температури
  • Незалежні піддони
  • Рівномірне сушіння

  Недоліки:

  • Висока ціна

  Додав(ла)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

   #3 Безпечна Rawmid Dream Vitamin DDV – 06

   Велика, містка, потужна та зроблена з екологічно чистих матеріалів. Ця модель для тих, хто цінує високу якість і особливо звертає увагу на вартість. Великий корпус, зроблений повністю з екопластику, порадує тих, хто в першу чергу за безпеку. Плюс до цього тішить те, що дверцята повністю знімні з прозорим віконцем для можливості спостереження за процесом. Виробник продумав все до дрібниць: наприклад, зверху на корпусі є отвори для того, щоб виходила зайва волога. Процесом приготування можна керувати за допомогою дисплея та безлічі кнопок. Укомплектована ця сушарка за повною програмою. Є металева решітка, наприклад, для в'ялення м'яса. Для звичайного сушіння передбачені замінні піддони. Окрема ємність для сушіння дрібної зелені та приготування пастили. Відрізняє цю модель серед усіх не лише комплектація, а й точність термостата, похибка мінімальна. Якщо Вам потрібна багатофункціональна, потужна і при цьому безпечна сушарка, тоді сміливо купуйте цю.

   Переваги:

   • Потужність
   • Безпека
   • Комплектація
   • Функціональність

   Недоліки:

   • Висока ціна

   Додав(ла)

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    #4 Стильна інфрачервона Gemlux GL-IR500

    Ця модель приваблює до себе відразу і надовго. Вона виконана у формі куба чорного кольору, зверху на панелі керування та всередині камери світяться різнокольорові світлодіоди. Взагалі, вона краща за звичайні сушарки тим, що випарювання вологи відбувається під дією інфрачервоного нагрівання, причому нагріваються саме продукти, а не повітря. Енергії така сушарка споживає набагато менше, ніж звичайна, і зберігає у висушених продуктах більше корисних речовин та вітамінів. У цій стильній помічниці є всі функції, які можна побажати: сушіння овочів, фруктів, ягід, грибів, м'яса і приготування йогурту. Дисплей для управління функціями великий, символи на ньому досить великі і кожен зможе розібратися в них. Можна вибрати режим сушіння під час світла або у темряві. Передбачено встановлення таймера максимум до 99 годин. Якщо Ви хочете провести стерилізацію всередині апарату, можна скористатися однойменним режимом, при якому температура всередині підніметься до +80 градусів. На жаль, у дверцятах не передбачено прозоре віконце, через що спостерігати за процесом не вдасться.

    Переваги:

    • Дизайн
    • Безліч режимів та функцій
    • Комплектація
    • Відключення при відкритті дверцят

    Недоліки:

    • Висока ціна

    Додав(ла)

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

     #5 Найбільш містка L`Equip D – Cube Max LD – 9013M

     Цю модель можна назвати найконструктивнішою і функціональнішою в плані збирання. Одночасно на базу можна встановлювати до 14 піддонів. Вона чудово підійде для тих, хто запасає на зиму дуже багато сухих продуктів. Сушіння проводиться шляхом вертикальної подачі гарячого повітря. Усі деталі виготовлені із високоякісного екологічного пластику. Потужність дуже висока, за рахунок чого можна приготувати багато овочів, фруктів або інших продуктів одночасно. Особлива система провітрювання унеможливлює передачу запахів. Тішить ще й те, що в корпусі встановлений особливий фільтр проти пилу. Великий набір режимів, можливість регулювання температури та потужності – це те, що необхідно кожній сушарці, а в цій моделі все це доведено до найвищого рівня. Параметри перемикаються на цифрове табло, яке розташоване на базі. У комплекті більше десятка листів із сіткою для сушіння, дві форми для приготування пастили та контейнери з кришками для приготування йогурту. Рівень шуму під час роботи мінімальний.

     Переваги:

     • Точність термостату
     • Безліч форм
     • Тиха робота
     • Низьке споживання енергії

     Недоліки:

     • Висока ціна
     • Займає багато місця

     Додав(ла)

     Залишити відповідь

     Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

      #6 Доступна та практична Zelmer ZFD2050W

      Недорога і якісна модель від відомого виробника. Крім того, вона має стильний дизайн і якісну збірку. При виготовленні використовуються лише безпечні матеріали. Одночасно можна встановлювати 4 піддони для сушіння. Окрім цього, на жаль, ця сушарка нічого не вміє. Але це і не потрібно, тому що основний набір функцій за прямим призначенням вона чудово виконує і при цьому коштує не дорого. Потужність висока, за рахунок чого можна поставити цю модель в один ряд із навороченими та багатофункціональними сушарками. Висушити вона може близько 10 кілограмів продуктів, а це дуже багато для такого малогабаритного розміру. Є функція регулювання температури та потужності, а також захист від перегріву. Не зовсім сучасною цю сушарку робить механічне перемикання, адже жодного дисплея та сенсорних кнопок тут немає. Зате передбачено опцію автоматичного відключення. Загалом, ця модель є дуже якісною та потужною за такої вартості.

      Переваги:

      • Велика місткість
      • Автовимкнення
      • Низька ціна

      Недоліки:

      • Незручні піддони

      Додав(ла)

      Залишити відповідь

      Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

       #7 Професійна сушарка Oberhof Fruchttrockner B – 53

       Цю модель можна назвати найкращою в середньому ціновому сегменті. Вона велика, функціональна та надійна. Крім сушіння передбачені функції приготування йогурту та пастили. Дегідрування відбувається за всіма стандартами та виходить повністю екологічним. Завдяки великій потужності (800 Вт) процеси відбуваються дуже швидко. На базу можна одночасно встановити до 10 піддонів з антипригарним покриттям. Рівень шуму під час роботи дуже низький, ледь чутний. Управління відбувається за допомогою сенсорної панелі, що розташовується на корпусі бази. Можна встановити таймер до 24 годин або відкладений старт. Існує функція регулювання піддонів по висоті. Для цієї сушарки потрібно буде звільнити окреме місце, адже її розміри досить значні. Якщо Ви любите робити великі запаси сухофруктів або м'ясо великими порціями, тоді краще придбати саме цю модель. За свою не високу ціну вона дуже якісна.

       Переваги:

       • Надійність
       • Рівномірне сушіння
       • Комплектація
       • Приготування пастили та йогурту

       Недоліки:

       • Великий розмір

       Додав(ла)

       Залишити відповідь

       Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

        #8 Технологічна Ezidri Snackmaker FD500

        Маловідома, але модель, що вже завоювала серця покупців, вже зайняла місце серед найкращих. Наприклад, тому що вона дуже містка, можна одночасно висушувати кілька кілограмів фруктів або овочів. Жодних хімікатів, мінімум зусиль і у Вас на столі вже готові сухофрукти. Корпус із безпечного пластику, білого кольору, круглої форми. Лотки встановлюються один на одного та легко замінюються. Вологість усередині розподіляється рівномірно, зайва вода виходить через отвори зверху корпусу. Сушіння вертикальне і відбувається однаково на всіх ярусах установки. Всі продукти якісно просушуються, зберігаючи свої корисні властивості. Як додаткові заходи безпеки в цьому сушінні передбачені якісні запобіжники та ізоляція кабелів двома шарами. За рахунок якісної та безпечної збірки можна бути впевненими, що вона прослужить довго та вірно. Потужність дуже висока, але рівень шуму при цьому низький. Про всяк випадок виробники передбачили післягарантійний ремонт.

        Переваги:

        • Безпека
        • Надійність
        • Функціонал
        • Рівномірне сушіння

        Недоліки:

        • Мало відгуків про бренд

        Додав(ла)

        Залишити відповідь

        Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

         Додайте свій елемент списку

         Зображення Відео аудіо Текст Код

         Це поле є обов'язковим

         Перетягніть зображення сюди

         Або

         У вас немає JavaScript. Завантаження медіа неможливе.

         Зображення з URL

         Максимальний розмір файлу завантаження: 4 МБ.

         Обробка ...

         Це поле є обов'язковим

         Завантажити відео тут

         Або

         У вас немає JavaScript. Завантаження медіа неможливе.

         І. Г: Https: //Www.Youtube.Com/Watch? V=Wwokkq685Hk

         Додати

         Деякі з підтримуваних послуг:

         Максимальний розмір файлу завантаження: 10 МБ.

         Обробка ...

         Це поле є обов'язковим

         Завантажити аудіо тут

         Або

         У вас немає JavaScript. Завантаження медіа неможливе.

         e.g.: https://soundcloud.com/community/fellowship-wrapup

         Додати

         Деякі з підтримуваних послуг:

         Максимальний розмір файлу завантаження: 5 МБ.

         Обробка ...

         Це поле є обов'язковим

         І. Г: Https: //Www.Youtube.Com/Watch? V=Wwokkq685Hk

         Деякі з підтримуваних послуг:

         Обробка ...

         Як оцінете статтю?

         Залишити відповідь

         Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.